Hakkımızda

PiZoom  ‘’Türkiye’nin Kısa Film Dijital Platformu’’ düşüncesi ile yola çıkmış, bu yolda da üniversite öğrencileri ve dengi kategoride ki insanları aynı gemiye toplamayı hedef almış, kazan-kazan modeliyle iş fırsatı oluşturan bir dijital üretim platformudur.
 
PİZOOM’UN AMACI;
Projenin ana hedefi; Türkiye'de eğitim gören/görmüş, özellikle sinemaya yatkın üniversite öğrencilerinin önceden hazırladığı veya hazırlayacağı kaliteli ve özgün kısa filmleri, dijital platformumuz bünyesinde yer vererek, hem sektöre yeni yetenekler kazandırmak hem de var olan yetenekli gençleri bir araya toplama amacındadır. Üretime katkıda bulunmaya teşvik ve destek olacak bu proje, aynı zamanda gençlere yeni iş imkanları sunacak, Öğrencilerin hem okumasına hem de kazanç sağlamasına teşvik edecektir.

ABONELİK SİSTEMİ?
Aylık/Yıllık paketlerle abonelik satışımız olacaktır. İnsanlar PiZoom’dan neden abonelik alsın? Ya da kısa film izlemek için neden para versin? İşte burada yine içeriğinden para bekleyen öğrenciler devreye girecektir. Reklamlarımızın dışında öğrencilerin içeriğini izletmek için abonelik sistemine yönlendirmesi birinci ağızdan güvenilirlik ortamı oluşturacaktır.
 
YAPIMLAR VE YAYIN SÜRECİ?
Yapımların yayın haklarını elimizde bulundurmuş olsak da yayın kriterlerimiz ve politikamız olacaktır. Bu kriterler dışında kalan filmlere yer vermeyeceğiz. Kriterleri karşılayan filmler imzalanan sözleşmeyle platformda yayın hakkını elde edecek, sonra ki süreçte aylık gelir havuzundan paylaşılan filmlerin ortalaması alınarak yapımcıya yani öğrenciye karşılığı ödenecektir.